140. Wroclaw JUG. Testy jednostkowe w Javie - Ola Kunysz

18 czerwca

wtorek, 18:30

Wstęp darmowy

Wroclaw,
Plac Grunwaldzki 23,
DataArt

Cześć! We wtorek 18 czerwca zapraszamy serdecznie na spotkanie Wroclaw Java Users Group. Startujemy o godzinie 18:30 w biurze DataArt na Placu Grunwaldzkim.

Przyjdź po solidną dawkę Javy jeszcze przed wakacjami! Będziecie mogli posłuchać Oli Kunysz, programistki z 12-letnim doświadczeniem, organizatorki spotkań Geek Girls Carrots we Wrocławiu.

Ola opowie nam o testach jednostkowych w Javie:

Testy jednostkowe są tanie i powinno ich być najwięcej. Wiele osób uważa testy jednostkowe za zbędne, ponieważ napatrzyło się na na złe testy, które zamiast budować pewność wprowadzają koszty utrzymania. Jednak dobrze napisane testy jednostkowe pomagają sprawdzić wszystkie ścieżki i unikać regresji w kodzie biznesowym. Pokażę kilka ciekawostek i omówię kilka kontrowersyjnych tematów, nad którymi każdy junior i mid powinien się zastanowić.

PRELEGENT

Ola Kunysz

Ola Kunysz tworzy oprogramowanie od ponad 12 lat. Pisała frontendy, backendy i kod biznesowy, zbierała wymagania, testowała i szkoliła. Pracowała w korporacjach, startupach i pro bono w różnych branżach i krajach. Najbardziej lubi pisać kod, który ma znaczenie i rozwiązywać prawdziwe problemy. Kiedy jest offline, jeździ na rowerze, spaceruje z psem, albo ćwiczy jogę z kotami.

Serdecznie zapraszamy. Dobra atmosfera i przekąski w pakiecie!

Format

Target of event: Java

Language of presentation: Polish

The registration’ beginning: June 10th

Broadcast - yes or no: No