IT talk WRO: Przygoda z Front-endem

25 sierpnia

czwartek, 19:00

Wstęp darmowy

Kiedy: 25 sierpnia 2016, o godz. 18:00. 

Gdzie: DataArt (Plac Grunwaldzki 23, 6 piętro) - mapa.

Prelekcja odbędzie się w języku angielskim.

Wstęp wolny!

Angular2 oraz React jako integralna część front-endu

Ivan Matiyshin - Intro to Angular2

Angular2 to nowa wersja popularnego frameworku JavaScript. W trakcie IT talk będziemy rozmawiać o znaczeniu Angular2 w kontekście współczesnych technologii webowych. Porozmawiamy także o tym, jak tworzyć aplikacje z użyciem Angular2, jakie narzędzia możemy wykorzystać oraz o Angular 1.x z ES6 jako przejściu do Angular2.

Kirill Trukhanovich - A guide to performance in React

Czym jest React i dlaczego warto go używać? Poznamy podstawy renderingu w przeglądarce. Będziemy rozmawiać o DOM, minimalizacji zmian za pomocą wirtualnego DOM oraz o tym, jak robić to szybciej.

Prelegenci:

Ivan Matiyshin, Senior JavaScript Developer, DataArt

Ivan pracuje na stanowisku Developera ponad 4 lata, a projekty, w których pracuje najczęściej obejmują klientów z branży finansowej i ochrony zdrowia.

Kirill Trukhanovich, JavaScript Developer, DataArt

Kirill zajmuje się programowaniem od 3 lat, z których ostatnie dwa poświęcił na rozwój w JavaScript. Przez cały ten czas pracował dla różnych międzynarodowych klientów, głównie w sektorze finansowym. Ostatnio skupia się na React.js.

Na najbardziej aktywnych uczestników IT talk czekają niespodzianki!

Zgłoszenia do udziału w wydarzeniu można przesyłać wypełniając formularz rejestracyjny dostępny pod tym linkiem: http://goo.gl/iMs78k

Ilość miejsc ograniczona!