iGaming

Rynek branży iGaming konsoliduje się. Firmy mają do czynienia z presją ze strony konkurencji i instytucji zewnętrznych, co zmusza je do ciągłego wprowadzania innowacyjnych rozwiązań i poszukiwania nowych źródeł dochodu.

DataArt współpracuje z dużymi przedsiębiorstwami z tej branży, tradycyjnymi i online – kasynami, zakładami bukmacherskimi, producentami automatów do gier, dostawcami RGS oraz platform do gier.

Doświadczenie DataArt w brzanży

Integracja Usług

Integracja Usług

Zapewniamy integrację programów, gier i transmisji sportowych, także integrację modułów zewnętrznych, systemów płatniczych i zdalnych serwerów do gier.

Systemy Player/Customer Relationship Management

Systemy Player/Customer Relationship Management

Segmentowanie graczy w czasie rzeczywistym z użyciem technologii Big Data i uczenia maszynowego umożliwia zwiększenie LTV klienta i prowadzenie skutecznych kampanii oraz pozwala zaoferować graczom obsługę indywidualną.

Oprogramowanie do Obsługi Zakładów, Analiza Danych

Oprogramowanie do Obsługi Zakładów, Analiza Danych

Zapewniamy kalkulację kursów w czasie rzeczywistym, strumieniową transmisję wideo oraz wykrywanie i zapobieganie oszustwom. Ponadto zapewniamy przejrzystość zawierania zakładów i całego procesu opartego na technologii blockchain.

Systemy Detaliczne

Systemy Detaliczne

Tradycyjne zakłady odgrywają ważną rolę w sektorze bukmacherskim na terenie Wielkiej Brytanii i Europy kontynentalnej. Oferujemy systemy do zarządzania punktami sprzedaży i administrowania punktami zajmującymi się przyjmowaniem zakładów offline.

Remote Gaming Services

Remote Gaming Services

Tworzymy systemy zarządzania od podstaw. Ponadto, pomagamy dokonać migracji z gotowych platform zewnętrznych na własne platformy zaprojektowane specjalnie dla klienta, które zwiększają marżę operacyjną.

Wsparcie

Wsparcie

Zapewniamy testowanie oprogramowania i przygotowanie go do certyfikacji.

Tworzenie Gier Klasycznych

Tworzenie Gier Klasycznych

Klasyczne gry hazardowe opierają się na ugruntowanych zasadach. Grupa ta obejmuje automaty do gier, bingo i loterii, niezależnie od tego, czy ludzie grają w tradycyjnym kasynie, za pomocą serwisu internetowego, aplikacji desktopowej, czy używając smartfona lub urządzania typu wearable.

Migracja Gier

Migracja Gier

Oferujemy migrację gier, które dobrze się sprawiły na tradycyjnych automatach na platformy obsługujące serwisy internetowe i urządzenia mobilne.

Mechanika Gier i Konsultacje Matematyczne

Mechanika Gier i Konsultacje Matematyczne

Pomagamy naszym partnerom powołać do życia pomysły na zupełnie nowe gry. Programiści DataArt doskonale znają się na matematycznych modelach procesów gry i metodach ich monetyzacji.

Gry VR i AR

Gry VR i AR

Młodzi ludzie mniej interesują się grami losowymi w porównaniu do starszego pokolenia, jednak technologia wirtualnej rzeczywistości może przyciągnąć także millenialsów. Używamy VR do tworzenia gier na różnych silnikach, w tym Unity3D, Autodesk Stingray, Amazon Lumberyard. Ponadto współpracujemy z producentami automatów do gier w zakresie wdrażania technologii do pracy tradycyjnych kasyn.

Gry Społecznościowe

Gry Społecznościowe

Rynek darmowych gier społecznościowych jest praktycznie niezależny od kontroli zewnętrznej. Ich rozwój nie ma sztywnych ram, a możliwości w zakresie utrzymania uwagi gracza tu są prawie nieograniczone.

Gry Zręcznościowe i Sportowe

Gry Zręcznościowe i Sportowe

W branży gier ciągle eksperymentuje się z nowymi formatami. Specjaliści naszego studia tworzący gry uważnie obserwują najnowsze trendy rynkowe, co pozwala tworz.