Media i rozrywka

Oprogramowaniem wykonanym przez DataArt posługują się liderzy branży muzycznej, wydawniczej, analizy sportowej i gier komputerowych.

Duża konkurencja stale wymaga od firm działających w tych obszarach wdrażania najnowocześniejszych i oryginalnych rozwiązań technologicznych. Systemy opracowane przez DataArt zapewniają użytkownikom nieprzerwany dostęp do muzyki i filmów, oceniają sukcesy książek i pracę menedżerów wydawnictw muzycznych, pomagają budować strategie reklamowe, pozwalają analizować Big Data – wyniki drużyn sportowych lub reakcję użytkowników sieci społecznościowych na pojawienie się nowego klipu.

Doświadczenie DataArt w brzanży

Muzyka i Rozrywka

Muzyka i Rozrywka

Wdrażamy najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne i pomagamy utrzymać równowagę w stosunkach między artystami, wytwórniami, wydawcami i platformami komercyjnymi na szczeblu międzynarodowym i lokalnym. Ma to ogromne znaczenie w wysoce konkurencyjnej branży muzycznej, gdzie technologia i zachowanie użytkowników zmieniają się bardzo szybko.

Publikacje i Reklama

Publikacje i Reklama

Zapewniamy dystrybucję treści, interakcję z publicznością, ewidencję sprzedaży i automatyzację kluczowych procesów biznesowych. Jest to szczególnie ważne dla firm zajmujących się elektronicznymi publikacjami i reklamą, które rewidują swoje modele biznesowe i dostosowują się do epoki natywnej i zautomatyzowanej reklamy.

Streaming Multimediów

Streaming Multimediów

Zapewniamy naszym klientom przewagę w walce o uwagę użytkowników, o którą zabiega coraz więcej graczy korzystających z najnowszych aplikacji i technologii rozpowszechniania informacji.

Analiza dla Branży Sportowej

Analiza dla Branży Sportowej

Doświadczenie w analizie Big Data zdobyte w ciągu wielu lat pracy pozwala nam obiektywnie ocenić każde wydarzenie sportowe.

Multi-screen

Multi-screen

Tworzymy rozwiązania, które potrafią utrzymać zainteresowanie i maksymalnie angażować użytkownika w proces transmisji. Nie ma dla nas znaczenia czy chodzi o zawartość adaptacyjną czy dodatek wieloekranowy przedstawiający szczegółowe informacje o programach, które emituje Smart TV.

Gry

Gry

Tworzymy doskonałe interfejsy użytkownika, a nasze doświadczenie w integracji złożonych systemów pozwala nam na opracowywanie kompleksowych algorytmów opartych na sztucznej inteligencji. Mimo wszelkich różnic pomiędzy grami współczesnymi a tradycyjnymi, kluczem do popularności każdej z nich pozostaje właściwy dobór systemów logicznych i matematycznych, które stosuje się przy ich tworzeniu. Budujemy aplikacje do przewidywania potencjalnych wyników dedykowane kasynom, inteligentnym zegarkom, zakładom sportowym i grom online.