Media i rozrywka

Oprogramowaniem wykonanym przez DataArt posługują się liderzy branży muzycznej, wydawniczej, analizy sportowej i gier komputerowych.

Duża konkurencja stale wymaga od firm działających w tych obszarach wdrażania najnowocześniejszych i oryginalnych rozwiązań technologicznych. Systemy opracowane przez DataArt zapewniają użytkownikom nieprzerwany dostęp do muzyki i filmów, oceniają sukcesy książek i pracę menedżerów wydawnictw muzycznych, pomagają budować strategie reklamowe, pozwalają analizować Big Data – wyniki drużyn sportowych lub reakcję użytkowników sieci społecznościowych na pojawienie się nowego klipu.

"DataArt's understanding of our business goals coupled with expert software implementation makes them an invaluable technology partner for Betfair."

Matt Young

Distributed Development Director

Doświadczenie DataArt w brzanży

Muzyka i Rozrywka

Muzyka i Rozrywka

Wdrażamy najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne i pomagamy utrzymać równowagę w stosunkach między artystami, wytwórniami, wydawcami i platformami komercyjnymi na szczeblu międzynarodowym i lokalnym. Ma to ogromne znaczenie w wysoce konkurencyjnej branży muzycznej, gdzie technologia i zachowanie użytkowników zmieniają się bardzo szybko.

Publikacje i Reklama

Publikacje i Reklama

Zapewniamy dystrybucję treści, interakcję z publicznością, ewidencję sprzedaży i automatyzację kluczowych procesów biznesowych. Jest to szczególnie ważne dla firm zajmujących się elektronicznymi publikacjami i reklamą, które rewidują swoje modele biznesowe i dostosowują się do epoki natywnej i zautomatyzowanej reklamy.

Streaming Multimediów

Streaming Multimediów

Zapewniamy naszym klientom przewagę w walce o uwagę użytkowników, o którą zabiega coraz więcej graczy korzystających z najnowszych aplikacji i technologii rozpowszechniania informacji.

Analiza dla Branży Sportowej

Analiza dla Branży Sportowej

Doświadczenie w analizie Big Data zdobyte w ciągu wielu lat pracy pozwala nam obiektywnie ocenić każde wydarzenie sportowe.

Multi-screen

Multi-screen

Tworzymy rozwiązania, które potrafią utrzymać zainteresowanie i maksymalnie angażować użytkownika w proces transmisji. Nie ma dla nas znaczenia czy chodzi o zawartość adaptacyjną czy dodatek wieloekranowy przedstawiający szczegółowe informacje o programach, które emituje Smart TV.

Gry

Gry

Tworzymy doskonałe interfejsy użytkownika, a nasze doświadczenie w integracji złożonych systemów pozwala nam na opracowywanie kompleksowych algorytmów opartych na sztucznej inteligencji. Mimo wszelkich różnic pomiędzy grami współczesnymi a tradycyjnymi, kluczem do popularności każdej z nich pozostaje właściwy dobór systemów logicznych i matematycznych, które stosuje się przy ich tworzeniu. Budujemy aplikacje do przewidywania potencjalnych wyników dedykowane kasynom, inteligentnym zegarkom, zakładom sportowym i grom online.