Podróże

Branża podróży online jest jedną z najbardziej dynamicznych w zakresie IT.

Regularnie pojawią się w niej nowe projekty i technologie, które znacząco mogą zmienić rynek. W DataArt podróże online są jednym z głównych kierunków. Zajmujemy się praktycznie wszystkim, począwszy od obsługi prostych serwisów do współpracy z rewolucyjnymi startupami. Opracowane przez DataArt rozwiązania pomagają obecnie podróżnym zarezerwować z łatwością hotel na najbliższą noc, a hotelowi dają możliwość zaoferowania dodatkowych usług lub zrezygnowania w zupełności z kluczy na rzecz aplikacji mobilnej w telefonie gościa. Nasze systemy wykorzystywane są przez biura podróży, hotele, operatorów w transporcie i restauracje.

"The developers and managers at DataArt have done an excellent job of enhancing the functionality of Cruiselabs’ platform, maintaining legacy systems, operating over 70 web sites and enabling our flagship web sites for mobile devices. They have freed us to focus on growing the business rather than worrying about our technology. DataArt started with very little expertise in cruise technology, but, now are experts in the domain and regularly add value to Cruiselabs' customer experience as a result."

David Tossel

CEO

Doświadczenie DataArt w brzanży

Systemy Rezerwacyjne

Systemy Rezerwacyjne

Budujemy platformy rezerwacyjne od zera, a także zajmujemy się wsparciem istniejących systemów. Mamy szerokie doświadczenie w zakresie rozwiązań dla podróży on-line, między innymi w sprzedaży biletów i wynajmie samochodów, rezerwacji hoteli i rejsów. Zapewniamy pracę systemów z różnymi językami i walutami, wielokanałową sprzedaż, zarządzanie zapasami, kształtowaniem cen i dochodowością.

Usługi typu GDS (Global Distribution System)

Usługi typu GDS (Global Distribution System)

Jesteśmy doskonale znamy usługi zbudowane na podstawie globalnych systemów rezerwacji. W DataArt stworzyliśmy dodatki Sabre Red, za pomocą których organizatorzy wyjazdów turystycznych zwiększyli sprzedaż za pośrednictwem biur podróży, ponieważ dostęp do ich produktów przez systemy robocze agentów stał się prostszy.

Zarządzanie Przychodem

Zarządzanie Przychodem

Wiemy w jaki sposób stosować najnowsze osiągnięcia IT, aby zwiększyć zyski klientów. Doskonalimy systemy zarządzania dochodowością, zapasami i kształtowaniem cen w celu zwiększenia poziomu zarobków klientów. W tym celu nasi inżynierowie stosują technologie analizy Big Data, Business Intelligence i analizy porównawczej cen.

Integracje Systemów

Integracje Systemów

Współpracujemy z setką interfejsów programowania aplikacji i jesteśmy gotowi pomóc w procesie integracji poprzez dowolne API, czy to HTNG/OTA API’s, GDS, OTA, CRS, Direct Connect, Expedia, TripAdvisor czy Google APIs.

Systemy Zarządzania Usługami Hotelowymi

Systemy Zarządzania Usługami Hotelowymi

Mamy doświadczenie w pracy z systemami zarządzania usługami hotelowymi (PMS, HMS), spa, kortami tenisowymi i klubami golfowymi, rozwiązaniami służącymi zamawianiu jedzenia i napojów, а także głównymi systemami CRS. Nasze rozwiązania pomagają klientom w zapewnieniu ich gościom najbardziej komfortowych warunków, od momentu rezerwacji aż do wyjazdu z hotelu.

Zarządzanie Doświadczeniem Użytkownika

Zarządzanie Doświadczeniem Użytkownika

Zapewniamy kompatybilność różnych systemów zarządzania hotelami. Zgromadzone doświadczenie pomaga nam tworzyć aplikacje wygodne dla użytkowników. Serwisy opracowane przez nas i dostępne dla turystów na smartfonach i tabletach codziennie sprawiają, że podróże dziesiątek tysięcy osób są przyjemniejsze.