19. urodziny DataArt w Lublinie i Wrocławiu

 

W lipcu każdego roku pracownicy wszystkich biur DataArt na całym świecie mają bardzo ważną okazję do świętowania – 4.07. to dzień urodzin korporacji. W Lublinie i Wrocławiu obchodziliśmy go bardzo aktywnie, na świeżym powietrzu i w otoczeniu letniej przyrody.

Tematem przewodnim imprezy we Wrocławiu był Family Picnic. Według statystyk, które udało nam się zebrać z okazji urodzin firmy, to właśnie Wrocław może poszczycić się największą liczbą małżeństw spośród wszystkich biur – dlatego na piknik pracownicy wybrali się razem z dziećmi. Był grill, zabawy i głośny śpiew przy akompaniamencie gitary. Rodzinna atmosfera nie opuszczała nas przez cały dzień. Na uczestników czekało wiele atrakcji – kajaki, jazda konna, żaglówka, gry zespołowe (piłka nożna i siatkówka) oraz puszczanie latawców.

W Lublinie również było rodzinnie – zarówno duzi i mali poddali się plenerowemu szaleństwu. Amatorzy pływania, niezależnie od wieku, wykorzystali okazję do kąpieli w jeziorze. W ruch poszły kajaki i rowerki wodne, a na boisku do siatkówki plażowej wciąż trwały mecze. Pasjonaci jazdy na rowerze i wędkarstwa również nie narzekali na nudę. Ogromnym zainteresowaniem cieszył się park linowy - wielokrotnie przeszliśmy wszystkie trasy o różnych stopniach trudności. Chętni wzięli udział w imponującej rywalizacji – turnieju przeciągania liny.

W obu miejscach odgłosy radości rozlegały się po okolicy do późnego wieczora. Lubimy celebrować takie okazje!

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć: http://tinyurl.com/h58vtvq