22. urodziny DataArt. Tak świętowaliśmy

22. urodziny DataArt. Tak świętowaliśmy
4 lipca 1997 roku to dzień, w którym DataArt oficjalnie rozpoczęła działalność. 22 lata temu mieliśmy tylko 2 biura, obecnie pracujemy w 22, a nasz zespół liczy już ponad 2800 specjalistów.

Mimo upływu lat, stale jesteśmy wierni naszym zasadom i wartościom. Takie przesłanie - Stay true - zostało również zawarte w projekcie koszulki, którą, jak co roku, z okazji urodzin DataArt dostali wszyscy członkowie naszego międzynarodowego teamu.

Lipcowe świętowanie w DataArt to tradycja – co roku nasze zespoły we wszystkich lokalizacjach spotykają się, by spędzić wspólnie czas i podsumować sukcesy. W tym roku rocznicę powstania firmy w Lublinie i Wrocławiu uczciliśmy 4 lipca, tortem i symbolicznym toastem w biurach. Plenerowe świętowanie zaplanowaliśmy na kolejną sobotę, by wspólnie z rodzinami i przyjaciółmi bawić się, korzystając z różnorodnych atrakcji. W programie wydarzeń znalazło się wiele ciekawych aktywności – mieliśmy między innymi okazję spróbować malowania na wodzie techniką Ebru, zobaczyć, jak powstaje 10–metrowe graffiti, wziąć udział w sesji jogi, wejść w świat VR zwiedzając Mount Everest, Wielki Kanion i Alpy, rozegrać sportowe turnieje lub partię mega Twistera, stworzyć własny projekt i przenieść go za pomocą farb na trampki, zapleść wianki ze świeżych kwiatów i dać się ponieść zabawie w mini festiwalu kolorów Holi.

Było kolorowo, kreatywnie i naprawdę intensywnie. Tak świętowaliśmy:

Galeria zdjęć z Wrocławia  TUTAJ.
Galeria zdjęć z Lublina  TUTAJ.

Przed nami kolejny rok pełen nowych możliwości!