DataArt integruje Amazon Alexa z DeviceHive

DataArt integruje Amazon Alexa z DeviceHive
Wytwórcy, hotelarze i właściciele nieruchomości mogą od teraz połączyć wiele urządzeń z asystentem głosowym Amazon poprzez platformę IoT open source stworzoną przez DataArt

DataArt, międzynarodowa sieć firm zajmująca się konsultingiem technologicznym, ogłosiła dziś, że z sukcesem zintegrowała Amazon Alexa z DeviceHive, autorską platformą danych IoT. Wytwórcy, hotelarze i właściciele nieruchomości, którzy używają DeviceHive mogą od teraz kontrolować swoje urządzenia za pomocą komend głosowych wydawanych Amazon Echo i wszystkich innych urządzeń, które bazują na rozwiązaniu Alexa.

Nowa funkcjonalność jest częścią kompleksowej strategii obszaru IoT w DataArt, która ma na celu dostosowanie DeviceHive do potrzeb klientów i zapewnianie użytkownikom urządzeń elastycznych opcji połączenia ich urządzeń. Zintegrowana z DeviceHive funkcjonalność Alexa pozwala użytkownikom na jednoczesne sterowanie głosem wieloma sprzętami, bez konieczności integrowania indywidualnych urządzeń.

„Technologia rozpoznawania głosu jest częścią naturalnej ewolucji produktów IoT i kluczowym sposobem zarządzania połączonymi urządzeniami”, mówi Igor Ilunin, kierujący obszarem IoT w DataArt. „Zdolność płynnego łączenia wielu sprzętów sprawia, że DeviceHive staje się znaczącym katalizatorem w dziedzinie sterowania głosowego.”

O DeviceHive

DeviceHive to platforma danych IoT stworzona przez DataArt. DeviceHive sprawia, że każde połączone urządzenie staje się częścią IoT, zapewniając możliwość integracji, zarządzania, bezpieczeństwo i diagnostykę rozwiązań IoT. Będąc wygodną do zastosowania przez szeroką społeczność, DeviceHive wspiera rozwiązania dla bezpieczeństwa, smart home, zdalnych czujników, telemetrii i automatyzacji w dziedzinach takich jak automatyzacja czynności w domach, hotelach i ochronie, aż po logistykę, monitorowanie floty i rynek czystych technologii.

http://devicehive.com/