DataArt w rankingu Inc. 5000 wśród najszybciej rozwijających się prywatnych przedsiębiorstw w USA po raz ósmy z rzędu

DataArt w rankingu Inc. 5000 wśród najszybciej rozwijających się prywatnych przedsiębiorstw w USA po raz ósmy z rzędu
Lublin, Wrocław – 17 sierpnia 2017 - DataArt ogłosiła dziś, że po raz 8. z rzędu znalazła się w corocznym rankingu najszybciej rozwijających się przedsiębiorstw w Stanach Zjednoczonych - Inc. 500 | 5000.

Świętując 20. urodziny, DataArt demonstruje imponujący wynik, który odzwierciedla wieloletnie zaangażowanie firmy w dostarcznie klientom złożonych projektów technologicznych. Uhonorowana po raz ósmy, DataArt jest również członkiem listy honorowej Honor Roll, ekskluzywnej grupy liczącej mniej niż 10 firm, które kiedykolwiek dotarły do tego etapu.

DataArt powstała w 1997 roku, Po latach działalności stała się liderem technologicznym wartym 100 milionów USD, pracując dla ponad 350 klientów na całym świecie, w tym Nasdaq, United Technologies, S7P i Travelport. DataArt zbudowała swój autorytet w dziedzinie konsultingu opierając się na wielu technologiach, w tym mobilnych, blockchain, analityce kognitywnej, rozwiązaniach w chmurze i sztucznej inteligencji. DataArt jest dumna z unikalnej kultury biznesowej, wyjątkowego podejścia do pracy zespołowej i nadzwyczajnego podejścia do obsługi klientów. Nieustannie podtrzymuje 4 kluczowe wartości, które kształtują każdy projekt: ludzie na pierwszym miejscu, doświadczenie, elastyczność oraz zaufanie.

“Od dwudziestu lat DataArt nieustannie podnosi poprzeczkę w dziedzinie dostarczania innowacyjnych rozwiązań, które odpowiadają i przewyższają oczekiwania klientów”, powiedział Eugene Goland, President of DataArt. „Nasze unikalne podejście pomaga naszym klientom osiągać pozycję liderów w ich branżach. Utrzumując kulturę opartą na innowacji i partnerstwe, wciąż rozwijamy naszych specjalistów, klientów i nasz biznes.”


“Lista Inc. 5000 to to, co naprawdę się liczy, powiedział Eric Schurenberg, Inc. President and Editor-In-Chief. “Wyróżnienie Inc. 5000 podkreśla prawdziwe osiągnięcia liderów i zespołów. Nikt nie znajduje się na tej liście nie budując czegoś wyjątkowego – zazwyczaj od zera. To jedno z najtrudniejszych biznesowych wyzwań i wszyscy liderzy firm doskonale o tym wiedzą. Ale bez tego przedsięwzięcia upadają.”

O Inc. Media:

Powstała w roku 1979 i przejęta w 2005 przez Mansueto Ventures, Inc. jest jedyną główną marką dedykowaną wyłącznie właścicielom i kadrze zarządzającej rosnącymi przedsiębiorstwami prywatnymi. Jej głównym celem jest dostarczanie realnych rozwiązań liderom dzisiejszych biznesowych innowacji. Zdobyła główną nagrodę w plebiscycie National Magazine Award for General Excellence w latach 2014 i 2012. Miesięczna liczba odbiorców marki wzrosła od 2000000 w roku 2010 do ponad 13000000 dziś. Więcej informacji znajduje się na stronie www.inc.com.

Ranking Inc. 500 | 5000 gromadzi najszybciej rozwijające się przedsiębiorstwa prywatne w Stanach Zjednoczonych. Istniejąca od 1982 roku prestiżowa lista stała się synonimem biznesowego sukcesu. The Inc. 5000 Conference & Awards Ceremony organizowana corocznie, jest okazją do świętowania imponujących osiągnięć. Wydarzenie obejmuje również warsztaty informacyjne, wystąpienia znakomitych mówców oraz wieczorne uroczystości.

Media Contact:

Wendy Schechter

Articulate Communications

212-594-5504

wschechter@articulatecomms.com