DataArt w rankingu Inc. 5000 wśród najszybciej rozwijających się prywatnych przedsiębiorstw w USA po raz siódmy z rzędu

17 sierpnia 2016
DataArt w rankingu Inc. 5000 wśród najszybciej rozwijających się prywatnych przedsiębiorstw w USA po raz siódmy z rzędu
Nowy Jork, 17 sierpnia 2016 – DataArt, międzynarodowa firma zajmująca się konsultingiem technologicznym oferująca rozwiązania typu end-to-end ogłosiła dziś, że po raz 7. z rzędu znalazła się w corocznym rankingu najszybciej rozwijających się przedsiębiorstw w Stanach Zjednoczonych - Inc. 500 | 5000.

Imponujący wynik DataArt odzwierciedla jej długoterminową zdolność dostarczania klientom kompleksowych rozwiązań technologicznych, której rezultatem jest 133% wzrost przychodu na przestrzeni ostatnich 3 lat i ciągła ekspansja globalna, w tym otwarcie nowych biur w Europie Zachodniej i Ameryce Łacińskiej.

Działając w 17 lokalizacjach na całym świecie, na 3 kontynentach, DataArt zdobyła pozycję autorytetu konsultingowego w wielu technologiach, w tym innowacjach takich jak blockchain, sztuczna inteligencja i cloud computing. Podejście DataArt pomaga klientom rozwijać się szybko i efektywnie, by osiągać i utrzymywać status rynkowych liderów.

- Podejście DataArt oparte na dzieleniu się pomysłami i unikalna kultura korporacyjna pozwala naszym ludziom pracować z klientami na zasadzie partnerstwa, co owocuje konsekwentnymi wynikami” – mówi Eugene Goland, dyrektor generalny DataArt. - Nasz wzrost utrzymuje się na wysokim poziomie każdego roku, już od siedmiu lat. Wierzymy, że dzieje się to dzięki naszym kluczowym wartościom – oddaniu w relacjach z klientami, innowacyjności i dostarczaniu rozwiązań wysokiej jakości.

- U podstaw tegorocznej listy Inc. 5000 leży doskonałe przywództwo. W niesamowicie konkurencyjnym środowisku biznesowym doprowadzenie firmy na szczyt to wynik czegoś niesamowitego – mówi dyrektor i redaktor naczelny Inc., Eric Schurenberg. – Warto pamiętać, że przeciętna firma znajdująca się w rankingu Inc. 5000 odnotowała prawie sześciokrotny wzrost od roku 2012. Taki sukces właścicieli firm nie jest dziełem przypadku.

O DataArt

DataArt jest firmą technologiczno-konsultingową tworzącą rozwiązania end-to-end, od koncepcji i strategii, do projektowania, wdrażania i wsparcia, pomagając klientom z branży usług finansowych, hotelarskich, opieki zdrowotnej, mediów i IoT w osiąganiu ich celów biznesowych.

Zakorzeniona w głębokiej wiedzy specjalistycznej i technologicznej, DataArt projektuje nowe produkty, modernizuje systemy korporacyjne i oferuje usługi zarządzania tworzone przez wybitne zespoły programistów w USA, Wielkiej Brytanii, Europie Środkowej i Wschodniej oraz Ameryce Łacińskiej. Jako uznany lider w dziedzinie usług biznesowych i technologicznych, DataArt zdobyła zaufanie wielu wiodących światowych marek i najbardziej wymagających klientów w tym m.in. McGraw-Hill Financial, Coller Capital, BankingUp, Ocado, artnet, Betfair, SkyScanner, Collette Vacations, Booker and Charles River Laboratories.

www.dataart.com

@DataArt

O Inc. Media

Powstała w roku 1979 i przejęta w 2005 przez Mansueto Ventures, Inc. jest jedyną główną marką dedykowaną wyłącznie właścicielom i kadrze zarządzającej rosnącymi przedsiębiorstwami prywatnymi. Jej głównym celem jest dostarczanie realnych rozwiązań liderom dzisiejszych biznesowych innowacji. Zdobyła główną nagrodę w plebiscycie National Magazine Award for General Excellence w latach 2014 i 2012. Miesięczna liczba odbiorców marki wzrosła od 2000000 w roku 2010 do ponad 13000000 dziś. Więcej informacji znajduje się na stronie www.inc.com.

Ranking Inc. 500 | 5000 gromadzi najszybciej rozwijające się przedsiębiorstwa prywatne w Stanach Zjednoczonych. Istniejąca od 1982 roku prestiżowa lista stała się synonimem biznesowego sukcesu. The Inc. 5000 Conference & Awards Ceremony organizowana corocznie, jest okazją do świętowania imponujących osiągnięć. Wydarzenie obejmuje również warsztaty informacyjne, wystąpienia znakomitych mówców oraz wieczorne uroczystości.