DataArt zagra dla dzieci z Lublina

4 maja 2017
DataArt zagra dla dzieci z Lublina
Mistrzostwa IT 2017 o puchar Prezydenta Miasta Lublin w piłkę nożną zbliżają się wielkimi krokami. W sobotę 13 maja drużyna reprezentująca DataArt zagra w gronie zespołów z największych firm branży informatycznej w Polsce i Europie dla wychowanków lubelskiej Fundacji Szczęśliwe Dzieciństwo.

Właśnie zakończyła się rejestracja drużyn na charytatywny turniej piłki nożnej Mistrzostwa Lublina Branży IT 2017. Jest to doroczny turniej, w którym występują drużyny reprezentujące globalne firmy z sektora IT. Do rywalizacji zgłosiło się 20 zespołów, które powalczą o Mistrzostwo IT 2017 i puchar Prezydenta Miasta Lublin na obiektach sportowych ARENY Lublin. Trzymamy kciuki za naszych reprezentantów.

Uczestnicy Mistrzostwa przekazali darowizny dla dzieci z ośrodków wsparcia dziennego prowadzonych przez Fundację Szczęśliwe Dzieciństwo w Lublinie. Ofiarowane środki zostaną wykorzystane na pokrycie kosztów organizacji letniego wypoczynku dla blisko 80 wychowanków.
– "To dla nas bardzo cenne wsparcie, szczególnie ważne jest to, że firmy dobrze prosperujące, które są przyszłością naszego regionu, chcą wspierać edukację i rozwój młodego pokolenia"
– mówi Wacław Czakon, prezes zarządu Fundacji Szczęśliwe Dzieciństwo.

Jest to już trzecia edycja Mistrzostw Lublina Branży IT. W Turnieju w ubiegłym roku uczestniczyło blisko 200 zawodników z 12 firm. Udało się zebrać blisko 18 000 zł, które wsparły działania wychowawcze, prowadzone przez Fundację Szczęśliwe Dzieciństwo. Cieszymy się, że także w tym możemy współtworzyć to wydarzenie.

Zapraszamy wszystkich do kibicowania!
START: 13 maja 2017, godz. 9.00
MIEJSCE: ARENA LUBLIN, ul. Stadionowa 1
WRĘCZENIE PUCHARU PRZEZ PREZYDENTA MIASTA: ok. godz. 15:30

Szczegóły: mistrzostwait.pl