Dzień Otwarty w biurze DataArt we Wrocławiu

20 maja 2016

 

Gry z wykorzystaniem okularów wirtualnej rzeczywistości, fascynujące warsztaty z dekorowania szkła i konkurs z nagrodami. W środę 18 maja we wrocławskim oddziale DataArt odbył się Open Day. To była wyjątkowa, pierwsza edycja imprezy i ukoronowanie jubileuszu pierwszego roku działalności DataArt we Wrocławiu. Do udziału w Open Day zgłosiło się ponad 100 osób!

Dziękujemy wszystkim za przybycie na nasze wydarzenie. Szczególne podziękowania składamy przedstawicielom wrocławskiej społeczności IT oraz licznemu gronu przedstawicieli firm IT, jak również patronowi medialnemu wydarzenia portalowi Crossweb (www.crossweb.pl).

Poza licznymi atrakcjami na gości Open Day czekały trzy prelekcje, podczas których można było dowiedzieć się więcej o firmie DataArt oraz wynikach pierwszego roku działalności.

Ryszard Permus, Prezes Zarządu DataArt we Wrocław, podsumował wyniki działalności oddziału:

- Dokładnie rok temu siedziałem wraz z Olgą Sidoruk w tymczasowym biurze na ul. Armii Krajowej. Było nas tylko dwoje. Zastanawialiśmy się, kiedy zapełni się niewielki open space i nowi pracownicy zajmą przygotowane stanowiska pracy. Wydawało się, że potrzeba na to co najmniej jednego roku. Dzisiaj, pracujemy w nowocześnie urządzonym biurze. Z perspektywy dnia dzisiejszego mogę powiedzieć, że to był bardzo dobry rok dla naszej firmy. Znaleźliśmy swoje miejsce, nasza firma zaczęła być rozpoznawalna na wrocławskim rynku IT.

Gośćmi specjalnymi Open Day DataArt Wrocław byli: Artyom Astafurov, Senior Vice President, IoT/M2M, Nowy Jork oraz Anton Krasikov, Senior Developer, Londyn. Prelegenci przedstawili projekty z dwóch najważniejszych branż. Anton Krasikov opowiadał o największych projektach DataArt w sektorze finansowym. Artyom Astafurov zaprezentował najszybciej rozwijającą się branżę IoT oraz własny dorobek na platformie DeviceHive.

Jesteśmy wdzięczni partnerom Open Day, którzy przygotowali dla naszych gości wspaniałe atrakcje i nagrody: Piwnica Quest oraz Virtual Show.

Zapraszamy do obejrzenia relacji zdjęciowej!

Zdjęcia.