Każdemu jego własne godło

Każdemu jego własne godło
Nasi designerzy narysowali specjalne godła dla większości centrów rozwoju oprogramowania i biur sprzedaży, które biorą udział w jednym z największych projektów DataArt. Na tę chwilę godła zostały stworzone jedynie dla tych miast, w których znajdują się członkowie zespołu tego konkretnego projektu.

Na początek wysłaliśmy krótki kwestionariusz do wszystkich, którzy biorą udział w projekcie. Poprosiliśmy ich o odpowiedzi na następujące pytania: jak najlepiej zacząć dzień, co powinno robić się w piątkowy wieczór, co najlepiej zjeść na lunch, przy jakiej muzyce pracuje się najlepiej i w jakim języku programowania najprzyjemniej pisze się kod. Nasi designerzy umieścili symbole najpopularniejszych odpowiedzi na specjalnie przygotowanych godłach.

Tak jak przypuszczaliśmy prawie każde centrum rozwoju oprogramowania będące w projekcie miało swoją unikalną cechę. W Buenos Aires – jak można było się spodziewać – słucha się głównie latynoamerykańskiej muzyki. Wielbiciele klasyki zgromadzeni są w Rydze.

Sofia jest jedynym miastem, w którym ludzie wolą pizzę i burger bardziej niż tradycyjne posiłki. Załoga DataArt w Nowym Jorku, Buenos Aires i Rydze je największe ilości sushi na lunch. W Chersoniu, Buenos Aires i Sofii w piątki ogląda się ponownie ulubione stare filmy, a w innych miastach nasi ludzie wybierają szklaneczkę czegoś mocniejszego.

Sprawdźcie, jak wyglądają nasze preferencje w Lublinie i Wrocławiu!