Sprawdź swój angielski online - polecane serwisy

24 lutego
Sprawdź swój angielski online - polecane serwisy
Wiesz, jak dokładnie określić twój poziom znajomości języka angielskiego w CV? Spróbuj wypełnić jeden lub kilka z proponowanych przez nas testów (mamy też bonusową propozycję z wyzwaniem, która pozwala ćwiczyć). Sprawdź się!

Większość kanałów jest prowadzona w języku angielskim, będą dodatkowo przydatne dla tych, którzy chcą szlifować umiejętności językowe.

Cambridge English

Wydział języka angielskiego uniwersytetu Cambridge przeprowadza swoje testy od ponad stu lat, można więc zaryzykować, że są najpopularniejsze i najbardziej znane na świecie. Każdego roku przystępuje do nich 5,5 miliona ludzi!

Na stronie Cambridge English możesz wybrać test, który podpowie, jaki poziom jest dla ciebie lub na ile powinieneś poprawić swoją wiedzę, jeśli miejsce, w którym chcesz pracować/studiować ma sprecyzowane wymagania w tym zakresie. Możesz wybrać test z ogólnej znajomości języka lub Business English. Odpowiedz na 25 pytań z przetestuj swoje umiejętności gramatyczno-leksykalne. Na końcu testu zobaczysz nie tylko liczbę poprawnych odpowiedzi, ale sprawdzisz również te poprawne dla pytań, w których zdarzyły ci się błędy.

Exam English

To strona pomagająca w przygotowaniach do egzaminów IELTS, TOEFL, Cambridge i innych popularnych testów. W celu sprawdzenia swoich umiejętności możesz wybrać z 2 opcji:

Każdy test trwa ok. 10 minut. Dowiesz się, jaki dokładnie poziom znajomości reprezentujesz, a wyniki będzie można przesłać sobie mailowo.

ILS English

Kolejny test pozwalający określić poziom znajomości gramatyki i słownictwa, stworzony przez brytyjską szkołę językową ILS English. Zadaniem jest odpowiedzenie na 50 pytań, ten test jest dłuższy, ale daje dokładniejsze wyniki.

Bonus - Skillotron.com

Osoby, które chcą sprawdzić swój angielski na luzie, powinny zajrzeć na platformę Skillotron. Jest tam dostępna minisekcja poświęcona językowi angielskiemu zawierająca 25 pytań. Dodatkowo, cały quiz podzielony na kategorie związane z technologiami, platformami i zarządzaniem dostępny jest po angielsku - rywalizacja to doskonały motywator do nauki języka. Znajdziecie tam również sekcję Geek Culture poświęcony zagadnieniom związanym z mniej lub bardziej popularną kulturą. Wiecie, co z tym zrobić!